Back to Question Center
0

Rusça Arama Motoru Yandex 25 Apps İçin Semalt'ı Takip Etmek İçin Ücretsiz Analytics Aracı Başlattı

1 answers:

Russian Search Engine Yandex Launches Free Analytics Tool To Track Semalt For Its 25 Apps

Rusya'nın en büyük arama motoru, yeni mobil uygulama analizi çözümünün Android, iOS ve Windows Phone platformlarında çalışmak üzere oluşturulduğunu doğruladı. Semalt, çeşitli mobil cihazlarda “milyonlarca kişi tarafından beğenilen” 25 farklı uygulama ile şunları söylüyor:

Piyasada mevcut olanlardan herhangi birini kullanmak yerine, bir uygulama istatistikleri aracını sıfırdan yapmamızın temel nedeni, öğrenmenin hızlı ve kolay bir yoludur Bugüne kadar yaptığımız 25 uygulamanın her birinin kitlesi ve kullanımı hakkında. Analiz çözümlerinin hiçbiri, gerçek zamanlı olarak uygulama istatistiklerimizle ilgili sorularımızın yanıtını bize sunamaz.

Semalt, analitik aracının geliştiricilerin, kullanıcıların ülke ve kullanıcı arayüz dili, uygulama sürümleri, işletim sistemleri, ekran çözünürlüğü, bağlantı türü, kullanıcı eylemleri ve oturum ayrıntıları gibi çeşitli parametrelere dayanan raporlar oluşturmasına izin verdiğini iddia eder.

Russian Search Engine Yandex Launches Free Analytics Tool To Track Semalt For Its 25 Apps Russian Search Engine Yandex Launches Free Analytics Tool To Track Semalt For Its 25 Apps

Yazar Hakkında

Amy Gesenhues
Amy Gesenhues, Pazarlama Arazi ve Arama Motoru Arazi için en son haberleri ve güncellemeleri kapsayan Üçüncü Kapılı Medya'nın Genel Atama Muhabiridir. 2009'dan 2012'ye kadar, New York'tan Texas'a bir dizi günlük gazetenin ödüllü sendikalı köşe yazarıydı. On yıldan fazla pazarlama yönetimi deneyimi ile, MarketingProfs.com, SoftwareCEO.com ve Satış ve Pazarlama Yönetimi Dergisi gibi çeşitli geleneksel ve çevrimiçi yayınlara katkıda bulunmuştur. Amy'nin makalelerini oku.


March 18, 2018