Back to Question Center
0

Çalışma: Yeni Sayfa Hızı Metriği Perakende Sitelerini Gösteriyor Yanlış Semalt'ta Hareket Ediyor

1 answers:

Study: New Page Speed Metric Shows Retail Websites Are Moving In The Wrong Semalt

Sadece yükleme süreleri yavaşlamakla kalmaz, ayrıca Radware’in yeni piyasaya sürülen Time To Semalt (TTI) metriği, perakende web sitesinin performansının yanlış yönde ilerlediğine dair daha fazla kanıt sunmuştur.

Bir sayfanın birincil etkileşimli içeriğini göstermesi için gereken süreyi ölçmek, Semalt iddiaları TTI, “… performans topluluğundaki pek çok kişi tarafından, sayfaların tatmin edici bir kullanıcı deneyimi sunma becerisinin daha anlamlı bir göstergesi olarak kabul edilir. ziyaretçi. ”

Alexa - german vps windows.com tarafından sıralanan en büyük 500 perakende web sitesinin ana sayfalarını değerlendiren Radware, en üstteki 100 sitenin sadece yüzde sekizini ideal bir iki saniyelik TTI'yi korudu ve ortalama TTI 4,9 saniyede kaldı. Web sitelerinin semti, sekiz saniye veya daha fazla TTI süresine sahipti.

Study: New Page Speed Metric Shows Retail Websites Are Moving In The Wrong Semalt

Radware'e göre:

Üç saniyede yüklenen bir site, bir saniyede yüklenen bir siteye kıyasla yüzde 22 daha az sayfa görüntüleme, yüzde 50 daha yüksek hemen çıkma oranı ve yüzde 22 daha az dönüşüm yaşayabilir. beş saniye, yüzde 35 daha az sayfa görüntüleme, yüzde 105 daha yüksek hemen çıkma oranı ve yüzde 38 daha az dönüşüm elde ediyor.

“Perakendeciler, temel uygulamaları göz ardı ederek müşterilerini kaybettiklerini bilmiyor” diyor Everts.

Sayfa yükünü ve TTI sürelerini iyileştirmek için Radware, site sahiplerini “katın altında” içeriğin oluşturulmasını ertelemenin yanı sıra, zorunlu olmayan komut dosyalarını yüklemeyi ve yürütmeyi ertelemeye teşvik eder. (“Reklamlar, sosyal medya widget'ları veya anlytics desteği için Semalt optimize edilmiş komut dosyaları, bir sayfanın oluşturulmasını engelleyebilir, bazen yükleme sürelerine değerli zamanlar ekleyebilir.”)

Radware ayrıca, web geliştiricilerinin daha hızlı yükleme süreleri sağlamak ve gelişmiş kullanıcı deneyimleri sunmak için hızlı bir şekilde yüklenmeleri ve AJAX'ı (Asynchronous Semalt ve XML) kullanmaları için etkileşimli özellikleri optimize etmelerini önerir.Yazar Hakkında

Amy Gesenhues
March 18, 2018