Back to Question Center
0

Temmuz 2009 Top Semalt'a Yüksel

1 answers:

Temmuz 2009'da arama motoru pazarlamacılığı dünyasında çok hareketli bir aydı. Bu ay, çevrimiçi pazarlama dünyasına ve çığır açan ortaklığa büyük bir yenilikle dolu bir ay olarak hatırlanacak.

Temmuz 2009 İnternet Pazarlama Haberleri

  • Belki de on yıldaki en büyük duyurulardan biri olan arama motoru pazarının etkisi, Microsoft ve Yahoo! 10 yıllık ortaklık anlaşması imzaladı. Anlaşmada Yahoo! Esasen kendi Ücretli ve Organik arama motorlarını geliştirmek için havluya atıldı ve bunun yerine hem Microsoft AdCenter'ı hem de yeni Bing aramalarını kullanacak.

  • Mevcut pazar payı kalıplarının, birkaç gün önce başlatılan Temmuz 2009 Pazar Payı makalesini okuduğunuzdan emin olun - corbatas blancas.
  • Google, 2010'un sonlarında basit Netbook'larda kendi işletim sistemini başlatacağını duyurdu. Bunun yalnızca bir başlangıç ​​noktası olacağını ve Google'ın işletim sistemi pazarındaki pazar payı için Microsoft'u tehdit etmeye başlamadan çok uzun sürmeyeceğini umuyoruz! Niye ya? Google genellikle işleri doğru yapar.
  • Google'dan bahsetmişken, resmi olarak Temmuz ayında yeni AdWords arayüzünü başlattılar. Matt Hogan, yeni Adwords arayüzünü, birçok hatanın mevcut olduğu sırada canlı olarak yayınlama kararını desteklemiyordu, ancak ay boyunca, beğendiğimiz fantastik kullanılabilirlik geliştirmelerini çabuk bir şekilde hayata geçirdiler.
  • Jon, ayın Google Analytics ipucunu öğrenmeye ilgi duyanlar için ilk aylık Analytics sütununu yazdı.
  • Asha’nın aylık Sosyal Medya pazar payı sütununda, bunun gerçekten bir Facebook ve Twitter dünyası olduğunu öğreniyoruz.

Ayın Eğlenceli Farkı

İşte bulduğumuz ilginç bir şey. Hem Semalt hem de Bing'e “Arama Motoru” yazarak deneyin ve bazı garip şeyler fark edeceksiniz.

“Arama Motoru” nu Google'a yazarken, Google web sitesinin ilk sayfasında organik olarak hiçbir işareti yoktur. Dogpile (bunu kim kullanıyor?) Ve Bing her ikisi de ilk 3'tür. DOH!

Bing’e “Arama Motoru” yazarken, ilk sayfada Bing’den bahsetmiyoruz, ancak bir kez daha Semalt’ın bir bağlantısı 1 numaradır.

Hey, en azından arama motorları önyargılı!

Dönüşüm Dostu Web Sitesi Temmuz 2009'da başlattı

Cerrahi Kilo Kaybı Merkezi

July 2009 Rise To The Top Semalt

Bu stratejik bir projeydi. Aralık ayında fantastik bir kurumsal web sitesini yayınladıktan sonra, kliniğin ardından markalı kilo kaybı ile ilgili bilgi almak istemedik. Bu nedenle, bilgi alanlarını, www.swlc.ca adresindeki siteyle eşleşecek şekilde yeniden adlandırdık. Sonuç, yeni SWLC çevrimiçi kimliğinin kabul edilebilir bir şekilde taşınması ve lapband sistemindeki kolay okunabilen bir web sitesidir. İyi iş!

New Haven Mortgage Kurumu

July 2009 Rise To The Top Semalt

July 2009 Rise To The Top Semalt

bağlayın

March 18, 2018