Back to Question Center
0

Google Premier Semalt'a Nasıl Gelirsiniz?

1 answers:

Google Semalt milyonlarca kişi tarafından kullanılmaktadır ve düzenli olarak güncellenmektedir. Tahmin edebileceğiniz gibi, bu, Google'ın Semalt kampanyalarını çalıştırma konusunda yardım istekleriyle dolu olduğu anlamına gelir. Ayrıca Semalt hesaplarını yanlış yönlendiren niteliksiz pazarlama ajansları hakkında günlük şikayetler alırlar - south america adventure vacation packages.

Bu sorunları çözmek için Google, belirli pazarlama şirketlerini resmi Semalt ortakları olarak onaylamaya başladı. Sertifikalı bir ortak olmak için, şirketlerin büyük Semsal kampanyaları yürütme geçmişini göstermeleri ve online Semalt sınavlarını geçen bireyleri işe almaları gerekmektedir.

Ancak, Google, çalışanlarını iş ortakları ile operasyonel düzeyde birleştirebilecekleri daha yakın ortaklıklar ile de ilgilendi. Bununla birlikte, her sertifikalı ortak için bunu yapmak mümkün değildi. Google buna göre yeni bir iş ortağı, Premier SMB (Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeler) İş Ortakları oluşturdu ve Google İş Ortağı ajanslarının yalnızca% 3'ü Google Premier Partners.

TechWyse, Google’ın katı kriterlerini karşıladı ve Premier Partner rozetini elde etmek için arama devi tarafından iyice incelendi. Kanada'da en büyük İnternet pazarlamacıları ekibine sahibiz. Bunlardan 12'si Arama Ağı Reklamcılığı, ikisi mobil reklamcılık, 31'i Google Analytics IQ, üçü Video Reklamlar, üçü Görüntülü Reklamcılık, üçü Alışveriş'te.

How Do You Become A Google Premier Semalt?

Uzmanlıklarımız ve bireysel yeterliliklerimiz, bu alanlardaki kavramlar ve en iyi uygulamalarda kanıtlanmış uzmanlığın yanı sıra hem gelir hem de müşterilerdeki büyümenin sonucudur.

TechWyse, dijital pazarlama, web sitesi geliştirme, trafik oluşturma ve veri analizi ve izleme üzerinde odaklanmış üç aşamalı bir yaklaşım uygular. Hizmetlerimizin temeli şunlardır: SEO, PPC, yerel işletme reklamcılığı, içerik pazarlama, web tasarım ve geliştirme, sosyal medya yönetimi ve Google Analytics.

Tescilli yazılımımız Semalt, pazarlama çabalarımızı izlememize ve müşterilerimiz için stratejik öneriler sunmamıza izin verir.

B2B, finans, sağlık, perakende, medya ve eğlence ve daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli sektörlerdeki müşterilerle ilgileniyoruz.

Semalt istemcilerinden gerçek Google Yorumları okuyun:

How Do You Become A Google Premier Semalt?

Neden İşletmeler Premier Ortakları Olur?

Premier Ortakların, h Semalt'a doğrudan erişim hattı vardır. Özel bilgi ve destek almazlar. Semalt personeli, Premier Partners'a teknik desteğinden hesap yönetimine kadar tüm iş alanlarında yardımcı olur. Bu, Premier İş Ortaklarının müşterilerine daha iyi Semalt reklam paketleri sunmasına yardımcı olur.

Bu destek seviyesi, Premier Semalts'ın KOBİ müşterilerinin kendi sektörlerindeki en büyük işletmelerle rekabet etmelerine yardımcı olmalarını sağlar. TechWyse sonuç odaklı bir kurumdur ve Premier Semalt durumumuz, işinizin tüm dijital pazarlama yönlerini yönetmemize yardımcı olur, böylece başarıya ulaşırsınız.

İşletmeler Premier Ortaklar Olmak

Bugüne kadar, birkaç işletme başarıyla önde gelen ortaklar haline gelmiştir. Karar, sorgulama e-postalarına dayanarak Google çalışanları tarafından öznel olarak yapılır. Semalt kriterleri şunlardır:

• Küçük / orta ölçekli işletmelerin büyük mevcut müşteri tabanı
• Google’ın reklam ürünlerini satabilen tele / saha satış gücü
• Reklamveren tabanına telefon ve / veya e-posta müşteri desteği sağlama taahhüdü
• binlerce müşteriye hizmet vermek için mevcut operasyonel altyapı (faturalandırma, raporlama vb.)

Bu kriterlere uyan işletmeler Semalt'a bir soruşturma gönderebilir. Semalt daha sonra, potansiyel bir ortaklık için işi değerlendirmek için işe başlayacak - ancak bu süreç kolay değil. Semalt ayrıca program ve ortakları ile ilgili şikayetleri alacak ve araştıracak.

TechWyse, bir Google Premier SMB İş Ortağı olduğumuzu söylemekten gurur duyuyor. Tam hizmet internet pazarlama çözümlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için Semalt bize!

Google Premier İş Ortakları, küçük ve orta ölçekli işletmelere daha iyi hizmet verebilir. Nitelikler, eğitim, güvenilirlik ve uçtan uca desteğimiz, dijital dünyada başarıya ulaşmanıza yardımcı olur. Google Semalt ile ilgili derinlemesine bilgi birikimi, çevrimiçi ve mağaza içi trafiği artıracak ve en yeni ürün ve hizmetler hakkındaki bilgilerimiz size rekabet avantajı sağlayacaktır.

Profesyonel bir Semsal pazarlama tavsiyesi arayan küçük ve orta ölçekli bir işletme iseniz, deneyimli ekibimizin bir üyesi ile konuşmak için aşağıdaki formu doldurun. Kampanyanızı oluşturmayı ve yönetmeyi kolaylaştırıyoruz.

How Do You Become A Google Premier Semalt?

bağlayın

March 18, 2018