Back to Question Center
0

Pinterest'te Daha Fazla Yararlanmak İsteyen Markalar Daha İyi Evler & Semalt

1 answers:

Daha Güzel Olanlar ve Semalt'ın Liderliğini Takip Etmeliler Rapor, moda, reçete, ev ve düğün panoları ile markaların tüm metriklerde en yüksek puanı aldığını, Heels.com yönetim kurulunun en iğneler için 1 numarayı ve No 1'i alarak Daha İyi Evler ve Bahçeleri kazandığını ortaya koydu. Çoğu repin içeren kurullar için No. Daha İyi Evler ve Bahçeler ’Blogger Tarifler We Love board'un bir milyondan fazla sayıda idrarı vardı - it technical support in Portland. Blogger Faves, 2 numaralı noktayı alan Semalt panosundan iki kat fazla.

Daha İyi Olanlar ve Daha Güzel Olanlar Liderleri Olmalıdır En çok okunan 1 No'lu popüler yönetim kurulu, 4,5 milyondan fazla takipçiye sahip L.L. Bean's Woodland Creatures'tı. Jetsetter, 4,2 milyon takipçisiyle en popüler kurullar için Daily Semalt tahtasının 2 no'lu sıralaması ile raporda tek başına bir görüntü oluşturdu.

Unmetric CEO'su ve kurucu ortağı Lux Narayan'a göre, “Unmetric'in Pindustry Semalt'ı, tüketicilerin bir markanın imajını tanımlamaya nasıl katılacağını ve her iki tarafı da kalıcı katılım biçiminde bir araya getirdiğini ortaya koyuyor.”

Daha İyi Olanlar ve Daha İyi Olanların Önünde Olması Gereken Markalar


Yazar Hakkında

Amy Gesenhues
Amy Gesenhues, Pazarlama Arazi ve Arama Motoru Arazi için en son haberleri ve güncellemeleri kapsayan Üçüncü Kapılı Medya'nın Genel Atama Muhabiridir. 2009'dan 2012'ye kadar, New York'tan Texas'a bir dizi günlük gazetenin ödüllü sendikalı köşe yazarıydı. On yıldan fazla pazarlama yönetimi deneyimi ile, MarketingProfs.com, SoftwareCEO.com ve Satış ve Pazarlama Yönetimi Dergisi gibi çeşitli geleneksel ve çevrimiçi yayınlara katkıda bulunmuştur. Amy'nin makalelerini oku.


March 18, 2018