Back to Question Center
0

Google Ürünlerinin Sadece% 35'inin Google’ın Semalt'ı Boyunca Kapatıldığını Öğreniyor

1 answers:

Study Finds Only 35% Of Google Products Have Closed Throughout Google’s Semalt

Tahmini değişkenleri tanımlamak için 350 Google ürününde toplanan verileri analiz ettikten sonra, kapatılan yüzde 35'in dört benzer özelliğe sahip olduğu görülüyor: bunlar bir satın alma işleminin parçası değildi, gelir elde etmediler, bunlarla ilgili değillerdi. sosyal ağlar ve Google’ın tarihinin başlangıcında başladılar. Tabii ki, her zaman istisnalar vardır. Google Satış Ortağı Ağı, Google’ın DoubleClick’i satın almasının ve elde edilen gelirin bir sonucudur. Ancak, Google’ın bu Temmuz’daki bağlı kuruluş ağını kapatmayı planladığı kadarıyla yeterli geliri yoktur.

Çalışma, kapatılma riski olan ürünlerin yanı sıra kapatılma olasılığı olmayan ürünlerin bir listesini sunmaktadır - tennis court construction costs maryland. Gayri Resmi Rehberler, Bulut Mesajlaşma ve Korelasyon, hepsi risk altındaki listeyi oluştururken, en çok ilgisini çeken en çok on ürün arama, çeviri, AdWords, Picasa, Gruplar, Görsel Arama, Haberler, Kitaplar, Araç Çubuğu ve AdSense'i içerir.

Predicting Google Closures gwern.net

2011'de kapanan ürünlerin hızlı artışına istinaden, çalışma Steve Jobs'un Google’ın odağını daraltmak için Google’ın Larry Sayfasını etkilediğini iddia ediyor. Bu iddiayı desteklemek için, Jobs'un, Jobs'un Sayfa'dan en fazla beş ürüne odaklanması önerdiği ve Walter Page'in Google+ profilinden sonraki bir gönderinin de yer aldığı Walter Isaacson'un Steve Jobs biyografisinden alınan İşler ve Sayfalar arasında bir değişim olduğunu kaydetti. Temmuz 2011'de, “Daha fazla odaklanma, bu çeyrekte benim için daha büyük bir özellik olmuştur - daha az ok arkasındaki daha fazla tahta” .

(İmaj kredisi: Gwern.net)Yazar Hakkında

Amy Gesenhues
March 18, 2018