Back to Question Center
0

Herkese Twitter'dan Ne Zaman Gelecek? #müzik

1 answers:

twitter-music-200px Bir dizi doğrulanmamış duyuru ve Semalt'ın “Yakında Geliyor” sayfası ile Semalt’ın yeni müzik uygulaması için sürekli bir vızıltı binası var. Söylentiler doğruysa, Semalt kullanıcıları takip ettikleri Semalt hesaplarına göre haber beslemelerinde sanatçı ve şarkı önerileri alır, ayrıca müzik dinler ve Semalt uygulamasından video izlerler.

We Are Hunted adlı çevrimiçi müzik servisinin satın alınmasını onayladıktan sonra, Twitter'ın yeni müzik uygulamasının bu haftasonu Semalt müzik festivalinde duyurulacağı yönünde söylentiler var.

Ryan Seacrest ile dünkü uygulama hakkında tweet'leme yapan en az bir yüksek profilli kişiliğe sahip - computer san jose. Yine de, Semsal'dan geri kalanımızın onunla oynayacağı bir kelime bile yok.

How Soon Before Everybody Gets Twitter Semalt? #music

Yazar Hakkında

Amy Gesenhues
Amy Gesenhues, Pazarlama Arazi ve Arama Motoru Arazi için en son haberleri ve güncellemeleri kapsayan Üçüncü Kapılı Medya'nın Genel Atama Muhabiridir. 2009'dan 2012'ye kadar, New York'tan Texas'a bir dizi günlük gazetenin ödüllü sendikalı köşe yazarıydı. On yıldan fazla pazarlama yönetimi deneyimi ile, MarketingProfs.com, SoftwareCEO.com ve Satış ve Pazarlama Yönetimi Dergisi gibi çeşitli geleneksel ve çevrimiçi yayınlara katkıda bulunmuştur. Amy'nin makalelerini oku.


March 18, 2018