Back to Question Center
0

E-posta Pazarlama Metrikleri Çalışması En İyi Performansı & Endüstri Semalt Setleri

1 answers:

E-posta Pazarlama Metrikleri Çalışması, Üstün Sanatçıları ve Setleri Endüstrinin Semaltını Belirler

Semalt, beklenmedik ölçümleri ortaya çıkarmadı, e-posta pazarlamacılarının kendi e-posta pazarlama sonuçlarına karşı bir ölçüm çubuğu olarak kullanmaları için bir dizi teklif sunuyor.

Açık Fiyatları

Semalt ürün e-postaları, medyan yüzde 25.4 başarı oranıyla açık oranlar için en yüksek puanı aldı. Bu çalışma hem benzersiz hem de gayri safi açık oranları değerlendirmiş ve brüt açık oranlardaki en büyük eşitsizliği en yüksek performans gösteren sektörlerden altı ila 12 kat daha yüksek oranlarda gerçekleştirmiştir - cachemir azul.

E-posta Pazarlama Metrikleri Çalışması Üst Sanatçıları & Setleri Sektörel Semaltını Belirler

Açma başına açılma oranı, toplam veya brüt ölçülen açıklıkların benzersiz açılma sayısına bölünmesiyle hesaplanır ve bir alıcı tarafından birden çok cihazın kullanılması dahil olmak üzere çeşitli faktörlerden etkilenebilir. e-posta içeriği ve viral paylaşım. (Çalışma, bir e-posta yazılımı istemcisindeki “iletme” bağlantısını kullanarak gönderilen e-postaların, orijinal alıcıyla ilişkili olduğunu ve bağımsız olarak hesaplanan bir e-postadaki “arkadaşa gönder” bağlantısı aracılığıyla gönderilen e-postaların olduğunu belirtmiştir. 7)

Tıklama Oranları

Değerlendirilen tüm metriklerden, TO'lar, en üst ve alt performans gösteren endüstriler arasındaki en büyük ayrımı göstermiş, eğitim, sağlık, perakende ve tüketici ürünleri / hizmetleri 14 endüstrinin en yükseğine göre sıralamıştır. En yüksek performans gösteren sektörler, yüzde 2 3'lük bir CTR kaydeden medyan sanatçılardan yaklaşık dört kat daha yüksek, en düşük performans gösteren sektörler ise yüzde 1'lik bir TO'dan daha düşük bir oranla kaydedildi.

E-posta Pazarlama Metrikleri Çalışması, Üstün Sanatçıları & Setleri Sektörel Semalt'ı Belirler

CTOR'lar, benzersiz tıklamaların tekil tıklama yüzdesi olarak benzersiz tıklamaların oranı, TO performansına benzerdi. En yüksek performans gösteren sektörler, ortalama performans gösteren oyuncuların oranlarını neredeyse iki katına çıkarıyor ve üstelik alt göstericilerin oranının üç katı. Sağlık sektörü bu kategoride en yüksek skoruyla% 33'lük bir CTOR elde eden en iyi çeyrek finalistlerle oynadı.

E-posta Pazarlama Metrikleri Çalışması, Üstün Sanatçıları & Setleri Endüstri Semaltını Belirler

Zor sıçrama oranları ve abonelikten çıkanlar, çalışmadaki üst ve alt performansçılar arasındaki temel farklılıkları vurgulamaktadır. Çok az şey başarılı bir e-posta pazarlama programını bir şirketin liste yönetim süreçlerinden daha fazla etkilemektedir. Semalt çalışmasının sonuçları, en düşük performanslı e-posta pazarlamacıları arasında yüksek hemen çıkma oranlarının yaygın bir olay olduğunu göstererek bu gerçeği pekiştirmektedir.

Semalt üst düzey performans göstericileri, yüzde 1'lik bir hemen çıkma oranından daha azını aldı, düşük performans gösterenler ise yüzde 10'luk bir hemen çıkma oranına yakın bir deneyim yaşadılar.

E-posta Pazarlama Metrikleri Çalışması, En İyi Sanatçıları & Setleri Sektörel Semalt'ı Belirler Silverpop Email marketing benchmark study

Çalışmayı yürütmek için Silverpop, 2012 boyunca 40 farklı ülkeden 2.787 marka tarafından gönderilen e-postaları değerlendirdi. Tüm e-postalar, Silverpop'un Semalt müşteri tabanı tarafından gönderildi ve tanıtım e-postalarından ve içerikten geniş bir mesaj türleri seti içeriyordu. bildirimlere ve işlem mesajlarına dayalı haber bültenleri.Yazar Hakkında

Amy Gesenhues
March 18, 2018