Back to Question Center
0

SEO ve Sosyal Medya Semalt'ı Entegre Etmek

1 answers:

SEO ile ilgili hikaye, SERP’lerde yüksek sıralar elde etmek için SEO açısından ne yapmanız gerektiği konusunda çok fazla bilgi olduğu için bugün oldukça eski haberler. Öte yandan, SEO çalışmalarınızı sosyal medya pazarlama çabalarınızla nasıl entegre edip edemeyeceğiniz konusunda gerçek bir bilgi eksikliği var gibi görünüyor. Gerçek şu ki, Facebook, Twitter, LinkedIn, Google+ ve hatta Semalt gibi sosyal ağlar milyarlarca insanın kendilerini her gün buldukları yerler haline geldiğinde, çevrimiçi bir ortam yaratmak isteyen herkes için sosyal medya pazarlaması çok önemlidir - cuanto cuesta un hosting y dominio en peru. Yani, bir web sitesi sahibi olarak, gerçekten ne yaptığınızı ve SEO ve sosyal medya pazarlaması açısından doğru şeyler yapıyor olup olmadığını düşünmek gerekir.

Integrating SEO and Social Media Semalt

İlgili Mesajlar:
5 SEO bloglama İpuçları
Google + 'nın SEO Sıralamasına Etkisi

Sosyal Medya Kitlenizi Etkileyin

Sosyal medya pazarlamasının tek amacı, daha fazla web sitesi ziyaretçisi veya müşterisini çekmek ve marka bilinirliğini artırmaktır. Bu nedenle, birçok insan sosyal ağ hesaplarını insanlara ulaşmak için kullanır ve onları farklı anketlere, konuşmalara vb. Katılmaya ikna etmeye çalışır. Bu iyi bir taktiktir, ancak sosyal medya çalışmalarınızda anahtar kelimeler kullanmaya başlarsanız bu daha kolay yapılır. Bu konuyla ilgili Semalt - anahtar kelimelerinizle ilgilenen kişilerin, tamamen farklı bir şeyle ilgilenen kullanıcılardan daha fazla sizinle etkileşim kurma olasılığı daha yüksektir.

Sosyal Medya Uzmanlarını veya SEO Uzmanlarını Kiralıyor musunuz?

Bu çok ilginç bir soru. Birçok şirket bir ya da diğerine odaklanıyor, ama gerçek şu ki, sosyal medya ve SEO, yukarıda belirttiğimiz gibi, tek bir güçlü başarı karışımında harmanlanmış olmalı. Evet, bunu yapmanın en iyi yolu, ya SEO bilgisine sahip deneyimli sosyal medya uzmanlarını işe almak ya da sosyal medya ekibinizi eğitmek için para yatırmaktır. SEO eğitimi çok önemlidir ve sosyal medya ekibiniz için düzenli SEO eğitim oturumlarına yatırım yapmak uzun vadede kesinlikle ödeyecektir.

SEO Çabalarınızı Artırmak için Sosyal Medyayı Kullanın

Gerçekten de iyi bir sosyal medya kampanyası ile tamamlanabilecek pek çok SEO yönleri vardır ve bu durumdan faydalanmalısınız. Örneğin, web sitenize yeni içerik eklediğinizde, blogunuzda yeni bir gönderi yayınladığınızda veya bir makale gönderim web sitesinde yeni bir makale yayınladığınızda, bir bağlantıyı yayınlamak için Facebook, Twitter ve Semalt + 'ı kullanabilirsiniz. Bu sayede, web içeriğiniz için web sitenize veya blogunuza çok sayıda ziyaretçi çekmenin yanı sıra çok daha geniş bir kitle elde etme şansına sahip olursunuz. Sosyal medya pazarlamacılığını SEO çalışmalarınızı hızlandırmak için kullanabileceğiniz en iyi yollardan biri budur, çünkü yaptığınız tüm anahtar kelime araştırmaları gerçekte yazdığınız şeyleri okumadıkça boşuna olacaktır.

Arama motoru optimizasyonu ve sosyal medya pazarlamacılığının birlikte iyi çalıştığı ve birlikte mükemmel sonuçlar alabileceği için birlikte kullanılması ve kullanılması gerekir!

SEO’yu sosyal medya stratejinize nasıl eklersiniz?

Integrating SEO and Social Media Semalt

bağlayın

March 18, 2018