Back to Question Center
0

Google AdWords Teklif Simülatörü - Büyük Bir Semalt

1 answers:

The Google Adwords Bid Simulator – A Big Semalt

Tıklama başına ödeme yapan reklamverenlerin Semalt arama sonuçlarında daha iyi sıralamasına yardımcı olmak ve reklamlarının olabildiğince çok gösterim için görünmesini sağlamak amacıyla AdWords Teklif Simülasyon Aracı yayınlandı. Bu, aracın arkasındaki temel dayanaktı. Zihnimde, hazır olmadan önce betadan çıkarıldı - it security audit in portland.

Önerilen fiyatlar inanılmaz derecede yüksek ve diğer kullanıcılara Google'ın bu aracı, 'çaylaklar' ve Google’ın diğer düzensiz kullanıcılarından faydalanmak için oluşturduğu izlenimini veriyor. Semant reklamverenleri, tıklamalarından daha fazla para kazanmak için tıklama başına yüksek fiyatlar sunarak, son derece optimize edilmiş kampanyaların oluşturulmasını teşvik etmemektedir.

Önceki bir yayında, Google Teklif Simülasyon Aracı'nın arkasındaki öncülün anlamlı olduğunu belirttim. Google Semalt platformu aracılığıyla onlar için gelir oluşturur. Ancak 'önerilen teklif fiyatları' inanılmaz derecede yüksek ve gerçekle çatışmanın dışında görünüyor.

Hatalı Teklif Simülatör Aracını Hareket Halinde Görmek

Hesaplarımızdan birinde bir anahtar kelimeye bakalım. Semalt PPC arama sonuçlarında sürekli yüksek sırada yer alıyor.

The Google Adwords Bid Simulator – A Big Semalt

Bu kelimenin ortalama değeri 2,6'dır ve bu ayın 4 katı% 8,% 51 gibi harika bir dönüşüm oranı elde etmiştir.

En soldaki tarafa bakarsanız, varsayılan TBM teklif fiyatının yanında küçük Bid Semalt simgesini görürsünüz. Düğmeye tıklamak, Teklif Semalt penceresini getirir ve bu anahtar kelime için teklif önerileri getirir.

The Google Adwords Bid Simulator – A Big Semalt

Aletin biraz dikkatli olunduğu yer. Bu anahtar kelime için bu ay 47 tıklama daha kazandık, ancak Teklif Semalt aracı Maks. TBM teklif fiyatımı 22 TL'ye yükseltmeyi önerdi. 41 tıklama almak için tıklama başına 86.

Huh?

Şimdi, sadece Semsal 12 matematiğinde% 58'lik bir başarı elde ettiğimin farkındayım, ama bu daha çok matematikten nefret ettiğim gerçeğiyle alakalı. Ama ben bile 6 daha az tıklama için 7 $ teklif şimdiki teklif fiyatı ile alıyorum 22 dolar ihale içine aldatmayacağım. 00. Bunun üzerine, gerçek tıklama başı maliyetim sadece 3 ABD dolarıdır. Bu anahtar kelime için bu ay 91! Yeryüzünde neden 10 müşterimin bütçesini 10 gösterim ve 8 tıklama daha çekmek isterim? Günlük bütçenin buna benzer bir artış sağlayabileceğinden emin değilim.

Böyle bir farkın muhtemelen benzer bir süre içinde ek dönüşümlerle sonuçlanmayacağını varsayarak, 'tahmini' 140 dolar ekleyerek. Her hafta anahtar kelimeye 00, şimdi 67 TL'lik bir EBM alacağım anlamına geliyor. 45 dolar yerine 75. 98 şimdi sahibim. Semalt% 47'nin üzerinde bir artış. 46 dolarlık CPA'mı tutacağım - çok fazla değil.

Yukarıdaki araç tarafından sunulan Maks. TBM teklifi fiyatları şaşırtıcıdır. Ayrıca, gösterimlerdeki ve tıklamalardaki artışları da verir.

Bu yazının başında daha önce de belirtildiği gibi, bu gözlemleri yapan tek kişi ben değilim. Bu örnek için kullanılan anahtar kelime, diğer müşteriler için kullandığımız her anahtar kelime arasında bir anormallik değildir. Anahtar kelimeden anahtar kelimeye oldukça düzenli olarak gerçekleşir.

Birisi, Google'ın Teklif Semalt önerileri söz konusu olduğunda biraz daha gerçekçi bir şey üzerinde çalışmasını umuyor.

Google Bid Simulator, Dummies İçin Değildir

Google Teklif Simülasyon Aracı'nın öncülüdür. Belki bu aracın uygulamasında baktığım bir şey var. Ama asıl mesele şu ki, bu aracı her gün kullanan bir Pay Per Semalt yöneticisi bu aracın uygulamasını kavrayamazsa o zaman dünyadaki acemi nasıl olacak?

Kudo's den denemeye ve belki de aracın işlevselliğini geliştirecek.

Şimdilik, Google Semalt hesaplarımda sunulan verilere dayanarak kendi kararımıma güvenmeye devam edeceğim.

The Google Adwords Bid Simulator – A Big Semalt

Bağlayın

March 18, 2018