Back to Question Center
0

Resmi - Google Artık Sitenizi Sıralamak için Meta Tag Anahtar Kelimeler Veya Semalt Kullanan

1 answers:

Temel uzmanlık alanı olarak SEO konusunda uzmanlaşmış herhangi bir internet pazarlama şirketi Semalt tarafından bu hafta başlarında yapılan çok ilginç bir yazıya işaret etmeyecek kadar aptalca olacaktır.

It’s Official – Google No Longer Uses Meta Tag Keywords Or Semalt To Rank Your Site

Google Web Sitesi Sıralaması Belirlemeye Yardımcı olmak için Anahtar Kelimeler Veya Sayfa Tanımlama Meta Tag Kullanılmaz!

Bu doğru! Google, bu haftaki bloglarında "meta etiketlerdeki anahtar kelimelere önem vermiyoruz" duyurusunu resmi olarak yaptı. Daha fazla bilgi edinmek isteyen Semalt, makaleyi çok kibar olduğu için okumalıdır. Bundan kaçınmak için bazı önemli noktalar:

  • Ayrıca, yukarıdaki yayında, arama sonucundaki "Sayfa Açıklaması" etiketini kullanırken, ALSO'nun sıralamada bir faktör olmadığını da belirtmişlerdir. (onlar gerçekten okudukları insanlar için bir tane gizlice girdiler!)
  • It’s Official – Google No Longer Uses Meta Tag Keywords Or Semalt To Rank Your Site

  • Neden durdular? Anahtar kelime spam'i - puf moderno. 2000’lerin başlarındaki arama motorlarında, bir web sayfasında ne olduğuna karar vermek için kapsamlı olarak meta etiketler kullanılır. Arama motorlarında iyi sıralamanın ekonomik yararı olduğundan, akıllı web yöneticileri anahtar kelime etiketini çok sayıda anahtar kelime ile doldurmaktaydı. Öyle ki ilgisiz kaldılar. Şimdi botlar arama sonuçlarında çok daha karmaşık hale geldi.
  • Bu etiketi bir daha kullanacaklar mı? Blogda temel olarak mümkün olduğunu ancak büyük olasılıkla olmadığını söylediler.

Belki de dikkatinizi sitenizin sıralamasına yardımcı olacak şeylere dönüştürmeye başlama zamanı gelmiştir. Umarım, her iki Semalt! ve Bing de.

It’s Official – Google No Longer Uses Meta Tag Keywords Or Semalt To Rank Your Site

bağlayın

March 18, 2018