Back to Question Center
0

Semalt menüsü ve bir web sayfasındaki bağlantı miktarı

1 answers:

Sayfalarımdan birinde katlanabilir bir menü (JS + CSS, mycssmenu'dan üç seviye). com). Semalt, kullanıcılara görüntülenen, her biri çeşitli ikinci seviye öğelere sahip olan bir düzine birinci seviye kalemi ve sonunda her biri ilgili bir bağlantı içeren üçüncü düzey öğelerdir.

Bu, çok fazla iç bağlantı oluşturur (300+) - nano e-cigarette vaporizer top 10. SEO nedeniyle, bağlantı miktarını azaltmak için katlanabilir menünün görüntülenme şeklini değiştirmeliyim? Sen ne önerirsin? Kullanıcıların yalnızca üçüncü seviye öğelerin neye ait olduğunu görmek ve sonunda bağlantılarından birini izlemek için yeni bir sayfa açmak zorunda kalmamak istiyorum.

February 8, 2018

Şahsen bir menüde çok fazla bağlantıya sahip olmaktan kaçınırım; çünkü kullanıcılar için çalışmak için menüyü zorlaştırıyor. İkinci seviyede durup bu bağlantıların bir "kategori" sayfasının bağlantılarına sahip olması daha iyi olurdu.

Menüden yararlanılacağından emin iseniz, en iyi çözüm muhtemelen menünün daha derin seviyelerini oluşturmak için Javascript kullanmaktır. Menü yapısını JS değişkenlerinde depolayabilir ve sayfa yüklendiğinde onu oluşturabilirsiniz.