Back to Question Center
0

Abc.xyz Yönlendirme Spamını Engelleme - Semalt'tan Mesleki Tavsiye

1 answers:

Abc.xyz, Alphabet Inc.'in mülkiyetinde olan ünlü bir alan adıdır. Bilinmeyen bazı sebeplerden ötürü bu alan adı, Google Analytics tarafından spam olarak adlandırılmıştır. Böylece, çok sayıda web yöneticisi bunu kalıcı olarak engelledi ve aynı şeyi yapmalısınız. Abc.xyz, dünyanın dört bir yanındaki çok sayıda webmaster tarafından engellendiği bildirildi. Bu, gerçek olmayan yönlendirme programları ve yasadışı trafikle Google Analytics verilerine spam gönderdi. Üçüncü tarafların en tehlikeli spam sitelerinden biri olduğunu söylemek yanlış olmaz ve herhangi bir maliyetle açılmamalıdır.

Semalt'ın Kıdemli Müşteri Başarı Yöneticisi Jack Miller, bu URL'yi ziyaretiniz durumunda bağlantısının tarayıcınıza kaydedileceğini söylüyor. Ayrıca, kullanıcıları garip mesajlar içeren web sayfalarına yönlendirir. Bu mesajlardan biri, Google'ın kurucusu ve CEO'su Larry Page'den geldiği gibi okunuyor ancak gerçek şu ki, gerçekle bir ilgisi yok ve olabildiğince erken kapatılacak.

URL'yi Google Analytics'te Engelleme

Bu belirli URL kendisini otantik ve meşru görünmesi için çok sayıda taktik kullanmaktadır. Birçok kişi sitelerini sitelerine ekler ve bunu iyi bir tavsiye programı olarak kabul eder, ancak aslında değildir. Bu, sitenize hayalet trafik üretir ve verilerinize günlük olarak zarar veriyor. Bu URL'yi Google Analytics'teki en erken zamanda engellemek önemlidir. Bu URL, büyük miktarda kimlik avı saldırısı ile ilişkili olduğu için büyük web sitelerine ve servis sağlayıcılara önerilmez. Bilgisayar korsanları ve spam gönderenleri, yönlendiren spam içeriği olan kişileri meşgul ediyor ve kişisel bilgilerini çalmak. Abc.xyz meşru bir sitedir, ancak diğer web sitelerine bağlantı verildiğinde veya bağlantı verildiğinde, onları iyi sonuçlar alamaz.

Yönlendiren spam gönderenler

Yönlendiren spam göndericilerin amacı ve amacı web sitelerindeki verileri ve dosyaları hedeflemektir. Bir takım tanıtım kampanyaları yoluyla insanları çekmeye çalışırlar. Sitenizi tanıtacaklarını ve kaliteli ziyaretler yapacaklarını söylediler, ancak doğru değil. Neredeyse tüm yönlendiren spam gönderenler, geri dönüşler oluşturarak kendi Google arama sonucu sıralamalarını artırır, web sitenizi bu tür geri bağlantıları oluşturmak için kullanırlar ve sizin için sorunlar yaratabilirler. Bunlar Google'ın dizin botları tarafından taranır ve sizin adınıza çalışıyormuş gibi yaparlar.

Siteniz için tehlike

Abc.xyz Google Analytics yönlendiren spam, sitenize zarar vermeyi ve internetteki ölçümlerini mahvediyor. Verilerinizi bozar ve sahte raporlar oluşturur. Bir sonraki adım size sahte ziyaret ve ziyaret göndererek Google Analytics'in sizinle ilgili şüphelerini gidermesi. Bu raporlarınızın çoğuna zarar verir ve trafiğinizin kalitesini düşürür. Dolayısıyla, bu web sitesini engellemek çok önemlidir ve fırsatları ve teklifleri ne kadar çekici ve harika olursa olsun kayıt olmamalıdır. Size yüksek bir hemen çıkma oranı elde eder ve kendi sitelerini sıralamak için anahtar kelimelerinizi hedefler. Onlardan kurtulmak için, filtreler oluşturup ayarlarınızı ayarlayarak engellersiniz. Çevrimiçi korumanızı en üst düzeye çıkarmak için hariç tutma filtreleri de oluşturabilirsiniz Source .

November 23, 2017