Back to Question Center
0

Bir Dyre Bankacılık Trojanı Nasıl Dövülür? Semalt Yanıtları Sunuyor

1 answers:

Dyre Banking Trojan, tehlikeli bir reklam yazılımı olarak kabul edilir;bir web sitesindeki sözcükler arasında reklamları sıkıştırın. Genellikle istenmeyen bu programlar, kendileri ile ilgili olumlu bir algı yaratmayı amaçlamaktadır.inandırıcılık ve nihai olarak satıriçi metin ve diğer reklam biçimleri gibi reklamlar yoluyla gelir elde etmenizi sağlar - casino cytech online. Reklam yazılımı,daha özelleştirilmiş reklamlar göstermek amacıyla tarayıcı çerezlerine göz kulak suretiyle bilgi verin.

Çoğu durumda, bu reklam yazılımı, virüs bulaşmış sisteme saldırmak için şu özelliklere sahiptir:yürütülebilir süreçler veya üçüncü parti programlarla ilişkilendirilmesi. Dahası, çoğu insanın bilgisayarlarının enfekte olduğu ileri sürülmektedirkullanıcılar genel ağdaki bağlantıları tıkladığında.

Dyre Banking Trojan, genellikle gereksiz eklentiyi tarayıcınıza kurar;pop-up'lar, azaltılmış bilgisayar hızı ve tarayıcı yeniden yönlendirmesi gibi sorunlarla sonuçlanır.

Bazı durumlarda, Dyre Banking Trojan tarama işlevini geliştirme kapasitesine sahiptirdeneyim. Ancak faydaların sisteminiz üzerindeki zarara kıyasla daha az olduğuna dikkat etmek daha önemlidir;reklamlarınızı tarayıcınıza yüklediğinizde kişisel bilgilerinizi toplar. Bu nedenle, aceleyle Dyre'i ortadan kaldırmanız şiddetle tavsiye edilirÖngörülebilir sorunları önlemek için sisteminizden Trojan'ı bankacılık yapın.

İvan Konovalov, Müşteri Başarı Yöneticisi Semalt ,Bu reklam yazılımını ele almanıza yardımcı olacak değerli ipuçlarını açıklar.

Dyre Bankacılık Trojanı'nın yarattığı tehlikeler

1. İnternet faaliyetlerinizi potansiyel tehditlere maruz bırakır. Reklam yazılımı yerini alıyortehlikeli bir virüsün hakimiyeti altındaki kötü niyetli sitelere sahip arama sonuç sayfalarınızı.

2. Sisteminizin ayarını değiştirir ve böylece, bilgisayar korsanlarının uzaktan yardım etmesine yardımcı olur.bilgisayarınızı kontrol edin..

3. Solucanlar, reklam yazılımı, Truva atı, casus yazılımlar gibi diğer zararlı tehditlerle ilişkilendirilmiştir.Bunların hepsi bilgisayarınızın sistemini olumsuz yönde etkiliyor.

4. Sisteminizin performansını yavaşlatır ve sonuç olarak sisteminizi ezebilir.

Kişisel Bankamızdan Dyre Banking Trojan'ı tamamen ortadan kaldırmak için prosedür

Ya otomatik kaldırma yaklaşımı veya manuel aracılığıyla bu reklam yazılımını kaldırabilirsinizmüdahale. Bilgisayar yönetiminde bilginiz yoksa, size yardımcı olacak otomatik aracın benimsenmesi önerilir.

Aşağıdaki ipuçları, virüsü elle kaldırmanıza yardımcı olabilir:

Adım 1 : CTRL + Shift + ESC tuşlarına aynı anda bir hedefle basın.görev yöneticisi başlatılıyor. Dyre Banking Trojan ile bağlantılı süreçleri Süreçler sekmesini tıklayarak başlatın.

Adım 2 : Listedeki reklam yazılımıyla ilişkili dosyaları bulun ve ortadan kaldırınaşağıda belirtilen klasörler.

% AppData% \\

% Sıcaklık% \\

Program Dosyaları% \\

% AllUsersProfile% \\

% LocalAppData% \\

Adım 3 : R tuşlarını + Windows'u tıklayın ve Çalıştır kutusuna "regedit" sözcüğünü yazınve daha sonra Kayıt Defteri Düzenleyicisi'ni başlatmak için Tamam düğmesine basın.

Adım 4 : Virüsten etkilenen tarayıcılardan virüsle ilişkili eklentileri kaldırın.

Bilgisayarınızı kötü amaçlı yazılımlardan nasıl koruma altına alıyorsunuz

Web kullanıcıları, yazılımı internetten indirirken ve ayrıcaçeşitli web sitelerini ziyaret etmek. Tüm dosyalarınızın saygın web sitelerinden geldiğinden emin olmalısınız. Bu bağlamda, size birbilgisayarınızı potansiyel tehditlerden korumak için sisteminizde güçlü bir kaldırma aracı.

November 23, 2017