Back to Question Center
0

Daha Fazla Takipçi Nasıl Alınır? - Semalt, Sosyal Medyanın Sırlarını açığa çıkarıyor

1 answers:

Herhangi bir çevrimiçi iş için, takipçilerinizin sayısının arttırılması başarı hayalidir.Kişisel e-ticaret sitesi kuran birçok kişi, faaliyetlerinin en iyisini elde etmek istemektedir; bu nedenle, çevrimiçi Pazarlama kanalları. Online pazarlama, Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) yanı sıra Sosyal Medya Pazarlama(SMM). Bu stratejiler farklıdır, ancak hepsi ziyaretçileri kapı adımınıza getirme hedefindedir. Facebook gibi sosyal medya platformlarındaküresel düzeyde 2 milyarı aşkın kullanıcıyı takip ediyor - top engineering company logos.

Bir kişi çevrimiçi içeriği gördüğünde AIRC bir süreç olur. Bu durum, içeriğin doğrudan göz atmanın hedeflenmiş bir reklamı olan bir SERP'de görüp görmediği. Web sitenizinbu görevi yerine getirebilecek durumda değilse ya da sosyal medya girişimleri işe yaramazsa. Yukarıda söylediği gibi, SEO ve SMM ziyaretçilerini sitenize getirir;fiziksel bir mağazayı temsil eder. Bir kere ziyaretçilere sahip olduğunuzda, web sitenizin bu ziyaretçileri müşterilere dönüştürmek işidir.

İvan Konovalov, Müşteri Başarı Yöneticisi Semalt Dijital Hizmetler, sosyal ağ analizini nasıl değerlendireceğiniz konusunda ipuçları verir.

Kitlenizi büyütün

Sosyal medyada, hepsi takipçileri ilgilendirmektedir. Hangisi seçtiğiniz platform, hangisiBir sayı oyunu. Takipçiler ne kadar yüksek olursa, çevrimiçi pazarlama kampanyanızın durumu o kadar iyi olur. Örneğin, Facebookve Twitter, bilgi paylaşımı, retweet'ler ve kaliteli yayınlar yaratarak bu sayıyı arttırmanıza yardımcı olabilir..Bazı siyah şapka kriterleri ödediğiniz gibi, e-ticaret başarınızda fazla bir şey ifade etmeyebilir. Her halükarda, Google SERP'lerde sıralamada bir ceza almanız riski taşırsınız.

Bununla birlikte, sosyal medyada istikrarlı bir şekilde takip etmek basit bir görev değildir. AraçlarKlout gibi sosyal buzz'ların resmini çekmenize yardımcı olabilir. Sosyal etkiyi ölçüyorlar, buna ek olarak sizi ilgilendiren içeriği gösteriyorlar.

Anahtar

Geleneksel SEO'da olduğu gibi etkili sosyal medya da rütbenizi almanıza yardımcı olmak için özel olarak seçilmiş anahtar kelimeler. Unutmayın, sosyal medya arama paneli tipik bir arama motoru gibi davranıyor. Ayrıca,sosyal medyanın içeriği b arama motorlarına endekslenir. Anahtar kelimeleriniz ve Facebook gibi sosyal medya platformlarındaki içerik,SERP'ler web sayfalarınız gibi.

Ücretli reklamlar

Facebook ve Twitter gibi sosyal medya ağları yapmak için iyi bir platforma sahiptir.çevrimiçi reklamlar. Ücretli reklamlarda, hedeflemeyi benzer bir ilgi alanına sahip kişilere daraltabilirsiniz. kullanma Özel araçlar, takipçilerinizi mevcut e-posta listelerinizi kullanarak kopyalayabilir ve yeni potansiyellere erişebilirsin. Reklamlarla takip eden sosyal medyae-ticaret hayalini başarıya ulaştırabilir.

Sonuç

Dijital pazarlamada, sosyal medya en verimli çevrimiçi pazarlamalardan biridirplatformlar. Sosyal medya, milyonlarca kullanıcıya küresel olarak ulaşma özelliğine sahiptir. Sonuç olarak, web siteniz küresel bir takip izni alabilir Bir milyondan fazla abone. Bunun sorunu, Sosyal Medya Pazarlamasının kendisi nasıl yapılır. Buna çözümün bir parçası daBu yazıda ipuçları. Sosyal medya analiz verilerini kullanabilir ve çevrimiçi pazarlamanızda gerekli düzeltmeyi yapabilirsiniz. kampanya. Bu ipuçları ayrıca web sitenizi SERP'lerde yüksek tutarak SEO çalışmalarınıza yardımcı olacaktır.

November 23, 2017