Back to Question Center
0

Hackerlar Hakkında Sonsuza Kadar Nasıl Unutulurum - Semalt'tan İpuçları

1 answers:

Bir web sitesine sahip olmak, fiziksel bir mağaza veya ofis oluşturmak gibi. Web sitesi, web sitenizinizleyici gelir ve satın almalarını sağlar. Sitenizi canlı yayınlarken, mağazayı insanlara izin vermek için açmanız gibidir. Tıpkı bir ortalama gibimağaza, insanlar fiziksel bir dükkana gelince web sitenize girmeli ve muhtemelen bunu hissetmek gibi bir satın alma yapmak gerekir.

Bununla birlikte, bir kişi sizin izniniz olmadan bilgiye erişmek isteyebilir - low relative humidity grain drying. SadeceTipik bir ofiste olduğu gibi, bazı insanlar web sitenize gelip bilgilerinizin yetkisiz bir şekilde girilmesini veya kullanılmasını sağlamalıdır. Sonuç olarak,Kapılar kilitlidir ve binaların kapıları vardır. Bir site bilgisayar korsanlarına karşı bu tür korumayı gerektirir. Bilgisayar korsanları web sitelerine gider ve çaldılar.müşterinizin kredi kartı bilgileri gibi hassas verilere dokunmayın. Web sitenizin bunlardan ücretsiz olarak kalmasını sağlamak yasal bir standarttır.saldırılar. Çoğu durumda, bazı ülkeler hâlâ yasal zorunluluk olarak benimser.

Bu yazı boyunca, Igor Gamanenko, Semalt Müşteri Başarı Yöneticisi, web sitenizi siber saldırılardan nasıl koruyacağını anlatır.

Müşteri gizliliğini koruma

Hackerlar, kesmek için birçok yanlış hedefleri vardır. Bazı durumlarda,şirketinizin itibarını çalmaya veya bozmaya çalışırlar. Başka durumlarda, bilgisayar korsanları rahatsız olur ve insanların hesaplarında komik resimler bırakır etkilerhack..Bir hacker'ın yapabileceği hasarların listesi sonsuzdur. Bununla birlikte, web sitenizi güvenli hale getirebilecek bazı önlemler var. Tıpkıgerçek hırsızlar, kapıyı açık bıraktığınızda çalmak muhtemeldir. Bununla başetmek için başvurabileceğiniz bazı işlemler şunları içerir:

  • Güncel kalmaya devam et. Hacker'ların yeni numaralarını bilmek çok önemlidirher zaman kullanabilirsiniz. Sonuç olarak, grev yapmadan önce gerekli önlemleri zamanında algılayabilir ve uygulayabilirsiniz. "The Hacker News" gibi bazı web siteleri,size değerli bilgiler sağlayabilir.
  • Erişim denetimini güçlendirin. Bir web sitesi için yönetici bilgileri çok olmalıdırgizli. Yönetici denetimi bir bilgisayar korsanının bir web sitesinin tüm bilgilerini elde etmenin kolay bir yolu olabilir. Giriş bilgilerini kullanmak önemlidirbilgi ve şifreleri tahmin etmek zordur. Ayrıca başarısız oturum açma girişimleri sayısını da sınırlayabilirsiniz. Bu istisnabiri önce şifre kesebilir ve şifreyi değiştirebileceğinden e-postaları içermelidir.
  • Şebeke güvenliği. Ağ duvarını kurmak, şirketinizin tasarruf etmesine yardımcı olabilir.kesmek girişimleri üzerinde çok şey var. Yangın duvarlarının ayarlanması ve güncellenmesi ve bilgisayarların iyi kontrol edildiğinden emin olunması gerekir.Örneğin, bilgisayarlar birkaç dakika hareketsiz kaldıktan sonra çıkış yapabilirler.

Sonuç

Bir web sitesinin ve kullanıcılarının güvenliği çok önemlidir. Bilgisayar korsanları çok sayıdaaraçları ve teknikleri kullanarak web sitelerine girmek ve bazı kötü görevlerini yerine getirmek için kullanıyorlar. Bazı yaygın hacker ihlalleri, kullanıcıları içerirbir web sitesinden kredi kartı verilerini toplayıp karanlık net üzerinden satmak. Bu tür sorunları önlemek için, site sahipleri bu kılavuzu kullanarakyeterli güvenlik ve güvenlik olduğundan emin olun. Bu adımlar sizi, şirketinizi veya personelinizi milyonlarca nakit kurtarabilir.

November 23, 2017