Back to Question Center
0

Performansınızı Arttırmak İçin İkna Edici Dijital Pazarlama Taktikleri - Semalt Expert Concerns

1 answers:

Dijital pazarlama, e-posta reklamcılığı, SEO, çevrimiçi reklam, sosyal medyave web sitesi tasarımı. Bu, yalnızca sitelerine daha fazla gözbağı çekmek isteyen yerel işletme sahipleri için bir meydan okuma oluşturuyor. Tipik olarak, bunlargirişimciler işlerine yönelik en iyi pazarlama yaklaşımlarını araştırmakla meşguller.

Bu bağlamda, Nik Chaykovskiy, Kıdemli Müşteri Başarı Yöneticisi Semalt ,herhangi bir işletmenin 2017 yılında kabul edebileceği önemli dijital pazarlama stratejilerini detaylandırıyor. Avukatlar, diş hekimleri,doktorlar ve lokantacılar stratejileri son derece yararlı bulacaktır.

1. Unutmayın, siteniz değiştirilebilir bir "mustang" dur.

Dijital pazarlamanın her yönü, web sitelerine SEO internet trafiğini sürmeliiş web sitesi. Bu son derece önemli kabul edilmelidir. Birçok web sitesi, yanıt vermeyen bir tasarımla oluşturuldu;mobil cihazlar üzerinde gezinmek ve garip görünmek zor. Araştırmalar, müşteri trafiğinin% 43'ünden fazlasının mobil cihazlardanrakamın artacağı tahmin edilen cihazlar. Dolayısıyla, bir işletme sitesi mobil cihazlarda kolay bir gezinme ile çekici olmalıdır. Ziyaretçiişletme sahibi veya yönetimiyle bağlantı kurmak için bir e-posta adresini veya telefon numarasını tıklayabilmelidir. Ek olarak, müşterilerintemas yazmak için bir şirketin, mobil cihazlar için optimize edilmiş sitelerle rakiplerine kaybetmesi muhtemeldir. Dolayısıyla fikir,ziyaretçileri bir e-posta, telefon veya walk-in'e dönüştürmek.

2. Web sitesinde "zengin cevaplar" uygulayın.

İnsanlar artık Google'ı nasıl kullandıklarını değiştiriyor. Ziyaretçiler artık istemiyorlar.bilgi arayın, ancak Google'ın sorgularına cevap vermesini tercih edin. Google, bir şirket olarak bu fırsata yatırım yaparakArama algoritmasına "zengin cevaplar" ve SEO deneyimini geliştirin. Bu, daha doğru sonuçlar sağlar. Bu bağlamda, herhangi bir yerel işletmeSahibinin müşterileri tarafından genellikle cevap verdiği sık sorulan sorular vardır. Bu nedenle, bir iş web sitesinde zengin cevaplar uygulamak harika olurduGoogle'a soru sorulduğunda ilk olarak görünürler.

3. Sosyal medyadan ihtiyatlı yararlanın.

Görünüşe göre, sosyal kanallara karar verirken çoğu yerel işletme sıkışmış durumda.kullanmak ve nasıl ilanın yapılması gerektiğini bilmek. Önemli bir kural, müşteri tabanınızı anlamaktır. Sosyal medya yeni bir kavram değildir. Ayar yapmakmüşterileriniz, diğer sosyal medya uzmanlarıyla başlayın. Dahası, sosyal medyaya kayıt yapmak, yalnızca iş dünyası için bir ses yaratmaktır.sadık müşterilerle iletişim kurmanın yanı sıra. Dolayısıyla, bir girişimci siteyi promosyonlar ve özel ürünlerle aşırı yüklememekten kaçınmamalıdır.

4. E-posta pazarlamasına odaklanın.

Birkaç yıl önce, sosyal pazarlama yolunu açmak için e-posta pazarlaması bir kenara bırakıldı.medya pazarlaması. Bununla birlikte, çoğu yerel işletme için e-posta pazarlaması, müşterilerle iletişim kurmanın ucuz ve harika bir tekniğidir. Instagramve Facebook takipçilerinin sadece bir kısmını postayla gösteriyor. Daha fazla insana ulaşmak için birinin ödeme yapması gerekir. Bir girişimci yeni menü maddeleri gönderebilir,etkinlik bilgileri ve özel indirimleri e-postayla ücretsiz olarak gönderebilirsiniz. MailChimp kullanımı, bir işletme sahibinin, 2.000 kişiyeetkili bir pazarlama platformu.

Sonuç olarak, yerel işletme sahipleri sürekli olarak kendi işlerine bakmalıiletişim bilgilerinin etkin olduğundan emin olmak için web sitelerini ziyaret edin. Ardından, trafik kazanmak için diğer dijital pazarlama stratejileri uygulanabilir.bir site Source .

November 23, 2017