Back to Question Center
0

Semalt: Anahtar Kelimelerin Alaka Düzeyi Yeni Bir Web Sitesini Arar

1 answers:

Yeni bir anahtar kelime araştırması yapmadan başarıya ulaşmak mümkündür.siteleri içerir, ancak yüksek derecelendirme, yüksek dönüşüm oranları ve sağlanan fırsat gibi bazı fırsatları kaybetme riski vardırbelirli bir pazardaki en alakalı bilgi. Bu fırsatların önemi, siz başlattığınızda artar.sitenin bilgi mimarisini baştan aşağı özelleştirmek kolaylaşır olmaz yeni bir site.

Ross Barber, Müşteri Başarı Yöneticisi Semalt Dijital Hizmetler, yeni başlatılan web siteleri için modern anahtar kelime araştırma tezlerini paylaşmaktadır.

Hızlı kazanç sağlayan anahtar kelimeleri seçin

En üstteki sayfalar için rekabet gücü yüksek anahtar kelimeleri, garanti ettikleri için düşünmelisinizHızlı kazanç. Ana sayfa ve öncelikli sayfalar, en çok ilgiyi çeken rekabetçi anahtar kelimelerle yüksek sıralamaya daha iyi bir şansa sahiptirblog yazıları ve ürün sayfalarından farklı olarak gelen link sayısı. Yeni bir sitenin yapısı daha geniş ve daha genel bir uygulama gerektirirnavigasyon menüsü, ana sayfa ve ana kategoriler için anahtar kelimeler. En iyi strateji, uzun kuyruklu anahtar kelimeleri eklemektir.

Uzun kuyruk anahtar kelimelere ve yanlamasına aramaya odaklanın

Arama yetkisinin olmaması nedeniyle, sıralama için en iyi strateji,uzun kuyruklu anahtar kelimeler. Kısa, genel anahtar kelimeler, sıralamayı pratik olarak imkansız hale getirir. Uzun kuyruklu anahtar kelimeler, konunun tüm açılarından oluşurihtiyaç duydukları, ultra-spesifik oldukları ve özel soruları ele alıyorlar. Rakipleri ve dönüşüm oranları çok daha azdır..Yan yoldan düşünmek, konuları daha detaylı ve ayrıntılı olarak düzenlemek için yardımcı olacaktır.

Soru temelli cümleler için en iyileştirme

Arama motorlarının yapısı organik sorgularla ilgili içeriği eşleştirirbir Microsoft araştırmasına göre bir anahtar kelime veya bir soru olup olmadığına bakılmaksızın. Her iki senaryoda da arama motorları,Sonuçların ilgisi bakımından da aynı iyidir. Bu nedenle, site iyi yanıt vererek sorulara cevap vermeye odaklanmalıdır.araştırılmış, niş bilgi ve soru cümlelemesi konusunda endişelenmeyin.

Fikir üreten anahtar kelime araçlarını kullanın

Uzmanlar, beyin fırtınası, otomatik öneri özelliklerihem de konuyla ilgili kapsamlı bilgi ve kapsamlı bilgi sağlamak için geleneksel anahtar kelime araçları. Geleneksel anahtar kelimearaçlar, uzun kuyruklu cümleler üretmek için fikirlerin kıvılcımlandırılmasında en iyisidir. Otomatik öneri ve otomatik tamamlama özellikleri yeni anahtar kelime üretirfikirler hem uzun hem de kısa.

Rekabetçi anahtar sözcüktün araştırmaların rolü

Yeni siteler için harcanan zaman ve emek harcamaları,anahtar kelimeler. Google'ın önde gelen tasarımcısı John Wiley, günlük olarak Google'ın sahip olduğu sorunun% 15'ini aldığını belirtti.Daha önce hiç karşılaşmadım. Bunun ışığında, rekabete dayalı anahtar kelime araştırmasının bir oynadığı gibi yer olmadığı anlamına gelmezKime karşı olduğunun belirlenmesinde önemli rol. Ayrıca, rekabetin ne kadar zor olduğunu ve işin ilerisinde kim olduğunu da bildirir.Bununla birlikte, site alanı için daha uzun ve rekabet gücü düşük niş anahtar kelimelerle derinlemesine içerik elde etmek için inceleme yapmak daha az zaman alır vedaha büyük dönüş.

İçerik pazarlaması arasında bir-bir ilişkiden daha avantajlıdır.anahtar kelimeler ve arama sonuçları. Anahtar kelime araştırması, kullanıcının sıralamasını belirleme ve arama sıralamasında daha az odaklanmalıdır. KelimelerAraştırma, yeni sitelerin gerçek gücüdür, bu nedenle kullanıcının arama bağlamını anlamaya yardımcı olmalıdır Source .

November 27, 2017