Back to Question Center
0

Semalt, Projatilin Belirle Mobil Dostu Olması İçin İpuçları Belirle

1 answers:

Geçen 20 yılda, mobil cihazlar, web içeriğini hızlı bir şekilde tararken masaüstlerinin yerini alıyor. Bu nedenle, Google'ın gibi arama motoru, arama sorgularında yüksek sıralamaya koyma yöntemlerinden biri olarak Arama Motoru Optimizasyonu'na geçti. İşletmeler, yaklaş yaklaşımı, markasını global tüketicilere daha fazla görünür kılmak için bir dijital pazarlama aracı olarak kullanma avantajına sahiptir. Ancak, iş ve web geliştirme için bu kavramın uygulanması kolay bir iş değildir - develop web application in Lebanon.

Semalt Digital Services'in Müşteri Başarı Yöneticisi tarafından Ivan Konovalov'un tanımlayıcı gereği, mobil cihazınızda SEO'unuzu geliştirecektir:

  • Açılır Pencereler gibi çok sayıda Intrusive Geçiş Reklamı;
  • Küçük Fontlar (16 puan);
  • Flaş
  • Teknik Hatalar ve Hatalar;
  • 700 Kelime Üzerinde Aşırı Kelime Sayısı;
  • Düğmeler ve Kontrol Kutuları gibi Zayıf Küçük Dokunmatik Elemanlar;
  • Anahtar Kelimeler Diğer Suncular İç Bağlantıları Sunmak
  • Aşırı Dahili Bağlantılar

Yukarıdaki faktörler mobil SEO'unuz için biraz ve düzgün ayarlanmadıysa web sitenizi aşağı sürükleyecektir. Ancak, mobil görünüm tarayıcılarınızdaki bazı değişiklikler SEO'nızı artıracaktır. Mobil cihazınızın görünümü için gereklidir:

1. Sitenizi hızlandırmak iyidir

Google, web sitelerinin kullanıcılarına izlenimini ve kullanımını etkiledi. Hızlı kurulum. SearchMetrics, Mobil Sıralaması Faktörleri çalışmasında 1.10 saniyelik bir yükleme sitesinde üst sıralamasını 10'a yükselteceğini, ancak bir mobil cihazın 1.17 saniyesine düşmesinin pozisyonu 35'in altına düşürebileceğini bildirdi. Site hızı, teknik faktörlerden biridir mobil sayfalarınızı geliştirmelisiniz.

2. AMP'yi kullanın (Hızlandırılmış Mobil Sayfalar)

AMP, HTML ve CSS koduna sahiptir, yani, önbellek yüklemek ve telefon tarayıcılarında oluşturmak kolaydır. AMP'nin yükü 30 kat daha hızlıdır ve türleri ve tıklama oranları arttırmak için gücüne sahiptir.

3. Yaklaşık dokuz öğenin birliğini kullanın

Kategorilerin sayısı, tüm web içeriğini kapsayacak şekilde küçük bir Slaytmayla uyumlu olacak. Google'ın algoritmasının siteleri için kullanıcıyı etkileyen faktörler.

4. Resimleri seçerek kullanın

Resimler kullanmak, mesajınızı alıcıya kolay bir şekilde yönlendirmek muhteşem bir yoludur. Bununla birlikte, çok fazla görüntü sana kötü yanı verebilir. Yükleme kolaylığı için kesinlikle yüksek yerel çözünürlüğe sahip olması gereken özellik, resim ve dosya boyutu ve başparmak önbelleklerinden olup kullanın. Bu ayar, sitenizin hızının düşmesini önleyecektir.

5.

SEO tekniklerinden biridir. Makalelerinizin gövdesine anahtar kelimeler ve ilgili cümleler koymak, mobil sitenizin sıralamanıda içeri faktöründen fayda sağlayacaktır.

6. Sosyal medya pazarlama entegrasyonu etkilidir

Sosyal medya, sağlayıcılarla ilgili tutkulu milyonlarca kullanıcıya ulaşma gücüne sahiptir. Tümüyle Çevrimiçinde% 77'den Fazlası, WhatsApp ve Facebook Messenger Yerel Arama Optimizasyonu gibi Sosyal medya kanalları arasında ilgilidir. Masaüstü trafiği% 26, telefonunkini ise% 16'dır. Bu veri telefonlarının marka içeriği için masaüstleri arabayla ve satın aldığı sırada optimize etmek gerektiği. Gelir

November 26, 2017