Back to Question Center
0

Semalt Sitenizi Hacklendiğinden Nasıl Korunacağını Açıklıyor

1 answers:

İnternet sınırsız yeteneklere sahip geniş bir kaynaktır. Sonuç olarak, çevrimiçiplatformu, markaların ve kuruluşların izleyicileriyle sınırsız pazarla buluşabileceği çeşitli yollar sunar.Birçok girişimci, web sitelerini kurmak ve pazarlama kampanyalarını başlatmak için e-ticaret yaklaşımını benimser. Ayrıca oradaBirçok başarılı blog'la çevrimiçi olan birçok blogcu. E-ticaret sitelerini işletirken, emniyetleri diğer pek çok faktör arasındadüşünmelisin - cours gratuit gestion de la paie.

Web siteleri oluştururken, hizmet sunumu, müşteri memnuniyeti veUX itirazı. Sitelerin sıkça kullandığı pazarlama tekniklerinden çoğu, anahtar kelimeler gibi Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) yöntemlerini içerirarama ve bağlantı. Bir bilgisayar korsanının bir web sitesine karşı sahip olduğu potansiyel çoğu kişinin zihnini aşan bir fikir değildir.

Kaba kuvvet saldırılarını nasıl önleyeceğini öğrenirken, bazılarını öğrenmek önemlidirBazı yaygın hackleri önleyebilecek teknikler. Nik Chaykovskiy, Kıdemli Müşteri Başarı Yöneticisi Semalt Dijital Hizmetler, ortak güvenlik açıklarını ve bunlardan kaçınma yollarını sunar.

  • Bilgi sızıntısı.

Bu saldırı, çevrimiçi dosyalama formlarının yanısıra hata mesajları da içerebilir. Bir web sitesi hazırlarken,ad alanlarını boş veya boş yapmak önemlidir. Bu özellik bir hacker'ı bazı değerli bilgileri reddedebilir;saldırılarını otomatikleştirin. Diğer durumlarda, hata iletilerinin kullanıcı dostu kelimeler olması gerekir. Bazı hatalar, bilgisayar korsanlarınasistemin güvenlik açığı..

  • Hesap kilitleme.

Bu özellik, birkaç giriş denemesini denedikten sonra bir hesabın kilitlenmesini sağlar.Bazı sınırlı denemelere izin verilmesi, kullanıcı hesabına, kurbanın hacker üzerindeki bazı güvenlik çıkarlarını verir. Güvenli bir şifre kullanmak,Bu, insanların web sitelerinin güvenliğini arttırmak için kullanabilecekleri önemli bir önlemdir. Captcha kodları, otomatik girişleri engelleyebilirbotlardan gelebilir. Ayrıca, robotu değil, siteyi kullanan gerçek bir kişinin olmasını sağlarlar.

  • Şifre karmaşıklığı.

Özellikle web sitenizin yönetim panelinde güvenli bir şifre kullanmak çok önemlidir.Güvenli bir şifre web sitenizi standart basit saldırılardan alıkoyabilir. 12345 gibi bir şifre güvensizdir ve doğal bir saldırıya neden olabilir.Benzersiz bir geçiş kelimesi bulmak için şifre üreticilerini kullanmak önemlidir. Parolanızı değiştirmemeniz de önemlidir. Senweb sitenizin güvenliğini bu şekilde artırabilir.

Sonuç

Bilgisayar korsanlarının bir web sitesine giden yolu bulmanın çok yolu vardır. Bazıbilgisayar korsanlarının bir web sitesini kesmek için en yaygın yolları arasında SQL Enjeksiyonu ve Siteler Arası Komut Dosyası bulunur. Bu önemliweb sitenizin güvenliğini artırmak ve yukarıdaki kılavuzda yer alan tasarım yöntemleri aracılığıyla müşterilerinizin güvenlik seviyesini yükseltmektir.Bir web sitesinin çalışma şeklini artırabilir ve aynı zamanda bir bilgisayar korsanının web sitesine saldırmayı başaramayabilir.Web sitenizin çevrimiçi kullanımının güvenliği, yöneticinin elindedir. Bilgisayar korsanları, değerli müşteri bilgilerini de çalabilirkredi kartı gibi. Web sitelerini tasarlarken bu yönü göz önüne almak önemlidir.

November 23, 2017