Back to Question Center
0

Semalt'ten Üçlü Arama Trafiğine Sıralandırılmış SEO Teknikleri

1 answers:

İnsanlar, SEO üzerine bankacılık yaparak site trafiğini önemli ölçüde artırabileceklerini anlamalıdır. En üst sıralarda yer almak, sitenin görünürlüğünü artıracak ve daha fazla dönüşüm ve artan gelir anlamına gelecektir. Aşağıda, Nik Chaykovskiy, Semalt Kıdemli Müşteri Başarı Yöneticisi tarafından hazırlanan ve arama trafiğini artıracak gelişmiş SEO tekniklerinin bir listesi verilmektedir.

SEO denetimi tamamlama

Neden sitenin yeterli trafik alamayacağının keşfedilmesine yardımcı olur - portland software and |support. SEO'da Denetim, müşterileri çekmeye ve korumaya yardımcı olacak bir tekniktir. Dikkat edilmesi gereken şeyler meta başlıkları ve açıklamalar, optimize edilmiş anahtar kelimeler ve URL optimizasyonu. Tüm sayfaların ve yayınların doğru formatta, resimlerin ALT etiketlerine sahip olduğundan ve içerik bağlantılarının geçerliliğini teyit ettiğinden emin olun.

Kullanıcı ihtiyaçlarını öğrenin

Google büyük bir veri şirket olduğundan, birçok şirketten çok sayıda bilgi alır. Bu nedenle, hedef kitlenin ilgi ve ihtiyaçlarına odaklanmak gerekir. Müşteri geri bildirimi, içerik pazarlamasına dahil edilecek veriler için kaynak oluşturmanın mükemmel bir yeridir. Quora'yı kullanın, Google Analytics'e danışın, hangi yayınların en fazla paylaştığını görün ve ziyaretçilerin yorumlarını kaydırın.

Optimum açılış sayfaları oluşturma

Açılış sayfası sayısı ne kadar fazla olursa, daha fazla arama trafiği kazanma şansı o kadar yüksek olur. Ana sayfa önemlidir, ancak açılış sayfaları aracılığıyla sağlıklı bir ilişki başlatmak da önemlidir. İyi açılış sayfalarında gezinme, ilgi çekici içerik ve isteğe bağlı bir çağrı yapma özelliği bulunur.

Mobil cihazlara uygun web sitesi oluşturma

İşletme sahipleri, sitenin bir mobil cihazda iyi performans gösterdiğinden emin olmak için önemlidir. Duyarlı bir web tasarımı, kullanıcıların masaüstü web sayfalarını mobil cihazlarında görüntüleyebileceği anlamına gelir.

Trafik büyümek için bilgi grafikler kullanma

Infographics artık hızlı bir şekilde karmaşık bilgiler verdiği için popüler. Bir grafik, bir metinden daha fazla içerik iletir. Bir bilişim grafiği oluşturmak, istatistiği araştırmak ve daha sonra yaratmak zorunda olduğu için basittir.

İçerik optimize etmek için RankBrain kullanın

RankBrain, arama sonuçları analizine izin veren bir yapay zekadır. İnsanlar arayan ve üst düzey anahtar kelimeler arasında bağlantılar kurmaya çalışır.

Her yazı için en az 1890 kelime doldurun

Backlinko'ya göre, üst kısımlarda görünen sayfalardaki ortalama kelime sayısı 1890 bulundu. Hüner, ziyaretçiye değer yaratmak için birinin her konuyu ayrıntılı olarak kapsadığından emin olmaktır.

Bir toplu posta mesajı ekleyin

Bir sonlandırma sonrası, orijinal postanın sahibi, konuyla ilgili birkaç kişiyle röportaj yaparken ve ondan en iyi yayınların bir listesini hazırladığında gerçekleşir. İşleri daha iyi hale getirme ve ziyaretleri iyileştirme konusunda yeni bilgiler sunmaya yardımcı olur.

Değerli içerikler göndermek için sosyal medya kullanın

Sosyal medya, güvenilirlik yaratmaya ve böylece trafiği artırmaya yardımcı olabilir. Blog gönderileri söz konusu olduğunda etki alanı yetkisi ve sayfa yetkisi çok önemli. Bir web sitesinde, daha güçlü bir otoriteye kavuşmalarını sağlamak için sosyal medya kullanan bir blog yazısı kullanmalıdır.

İleri düzey SEO iç ciltleme

Derin bağlantı, diğer sayfalardaki diğer sayfalara bağlanan bazı metinlerin gömülmesini içerir. Google'ın site sayfalarının ulaştığı derinliği belirlemesine yardımcı olur, böylece daha fazla dizine ekleyebilir. İnsanlar çoğunlukla ana sayfaya daha fazla trafik çeker ve dahili sayfaları unuturlar.

Bağlantı suyu göndererek daha düşük sıralı sayfaları iyileştirme

Eğer daha düşük sıralamaya sahip birkaç sayfa varsa, yüksek otorite sayfalarında kendilerine geri bağlantı kurma olanağı vardır. Bu giden bağlantılar, Google'a gösterilen yüksek bir yetkiye dayanmaktadır. Bu sayfalardaki içeriklerin kalitesi de yüksektir.

Yüksek alan kurumu ile harici bir siteye link

Geçerli sayfa daha düşük sıralamaya sahipse, sitenin güvenilirliğini artırmak için yüksek yetkili alanlardan bağlantı suyu geçirebilir ve böylece sıralamasını iyileştirebilir.

Wikipedia'da bozuk bağlantı fırsatlarını tara

Vikipedi'de atıflar veya ölü linkler gibi boşluklar konusunda daima dikkatli olun ve konuyla ilgili ayrıntılı bir yazı oluşturun. Site için bağlantılar oluşturmak için mükemmel bir yoldur.

Rakiplerini bulun ve kullan SEO anahtar kelimeleri

Kısa bir kesim yapabilir ve SERP'lerde yüksek sıralaması yapmak için zaten araştırılmış anahtar kelimeleri kullanabilirsiniz. Bu nedenle, her zaman, rakibinin onlarla yetinmek için kullandığı şeyin döngüdüğünden emin olun.

Sayfada SEO için AdWords Kopyasını kullanın

AdWords zaten optimize edilmiş ve hangi web sitesi sahiplerinin rakiplerinden hangi anahtar kelimeleri kullanacakları konusunda fikir sahibi olmalarının başka bir yolu olarak hizmet vermiştir.

SEO başlığında birden çok anahtar kelime kullanın

SERP'de görünen web sayfasının başlığında birkaç anahtar kelime kullandığınızdan emin olun. Ziyaretçilerin siteye gitme şansını arttırır.

Google Arama konsolundan istatistikleri izleme

Google arama konsolu, siteyi etkileyen, arama sıralamalarını etkileyebilecek olası herhangi bir hatayı belirlemenize yardımcı olur.

Eski içeriği güncelle

Tüm içerik, kullanıcı için değerlidir. Web sitesi sahipleri, eski yayınları düzenli olarak güncelleyerek eski içeriği değiştirebilirler. Hâlâ trafik üreten eski yayınlar var. Rekabetin önüne geçmek için onlardan faydalanın.

Eski mesajı uyarla

Bu kadar iyi davranmayan eski makaleler varsa, iyileştirilmiş olduklarından emin olmak için onları yenileyebilir ve güncelleştirebilir.

November 24, 2017