Back to Question Center
0

Semalt: Umgang Mit Unerwünschten E-Posta Und Spam

1 answers:

Hiç e-postanızı açtınız ve gelen kutunuzda% 95'i okumak istemediğiniz binlerce okunmamış e-postayla karşılaştınız mı? Çoğu durumda, buradan ve orada bir e-postayı silmeniz istenir, ancak iş, ilginizi çeken bir e-postayı silmenizi sağlamak için istekli olduğunuzu düşündüğünden kaynaklanıyor olabilir. Bu, haftayı tekrarlamak zorunda olduğunuzun farkında olduğunuzda, korkutucu olabilir.

Bu, e-posta sorununun nasıl arttığını, daha fazla ve istenmeyen içeriğin gelen kutunuza tüm hesabı devre dışı bırakmak istediğiniz yere kadar geldiğini gösterir. Bununla birlikte, e-posta, Facebook, eBay, PayPal vb. Ile bağlantılı olduğu ve e-postanın silinmesinin benzersiz bir türden bir güçlükle sonuçlanması olası değildir - grain drying bins.

Semalt Müşteri Başarı Yöneticisi Ross Barber, aşağıdaki dört taktikten hesabını spam gönderenlerden nasıl kurtarabileceğini anlatıyor:

1. Sık sık istenmeyen e-postalar gönderen kaynağı takip edin. E-postaların silinmesini gerektiren tembel yaklaşımı benimsemeyin. Her birini açın ve aboneliğinizi iptal edin ve bunu yaptıktan sonra e-postanızdaki gönderenin adresini arayın. Sonuç olarak, sonuç listenizden çıkan her içeriği silmek güvenlidir. Aboneliğinizin olmaması nedeniyle, bu tür kaynaklardan artık e-posta alamazsınız.

2. Yasalar, tüm ticari e-postaların bir aboneliği iptal etme seçeneğine sahip olmasını gerektirir. Gereksinime rağmen, istenmeyen e-postalarımın çoğunda iptal veya aboneliği iptal özellikleri bulunmadığını fark ettim. Devre dışı bırakma seçeneği olmayan bir kaynaktan bir e-posta alıyorsanız, aşağıdaki e-postayı gönderin:

"Lütfen bu e-postanın listesinden çıkarın (e-posta adresinizi girin)."

E-posta noktaya geldiğinden beri başka bir bilgi eklemenize gerek yok. "Bitti!" Şeklinde bir cevap beklemeniz gerekir. İstenmeyen e-postaların sorununu başarılı bir şekilde ele aldığınızı gösteren kanıt olarak.

3. Klasör oluşturmak, e-postalarınızın ilerlemesine yol açarak sorunsuz bir şekilde dolaşmanızı sağlar. Bu, gelen e-postaları ele almanıza ve gelen kutusunu temiz tutmanıza yardımcı olduğundan e-postanızı yönetmeyle ilgili en iyi müdahaledir. Örneğin, e-postamda yedi klasör oluşturdum ve birincil rolüne bağlı olarak onlara farklı isimler verdim. Bir e-postayı kaydetmek istersem, bu klasörler arasında mükemmel bir şekilde saklanır. Bu, gelen kutumun her zaman temiz ve taze olmasını sağlamak için kritik önem taşıyor.

4. E-postanızı düzeltmeyi başardıktan sonra, elbette eski durumuna geri dönmek istemiyorsunuzdur. Hemen açıldıkları istenmeyen bir e-postayla uğraşmanızı sağlayarak gelen kutunuzu etkin bir şekilde yönetin. Bunu ertelerseniz, tek tek sıralamak için binlerce e-postayla kendinizi bulacaksınız. İstenmeyen e-postalar tekrar biriktikçe, bir ve iki adım tekrar ederek durumu çözebilirsiniz.

November 24, 2017