Back to Question Center
0

Web Sitesinde Acunetix ile Körfez Yapan Web Sitelerini Korumak: Semalt'tan Tüm Site Sahipleri İçin Kullanışlı İpuçları

1 answers:

Siber suçlar ve daha açık olmak gerekirse, hack saldırısı yükselişte. Bilgisayar korsanları alıyorhasta oyunlarında daha akıllı ve sofistike. Raporlar, birey olarak değil, daha doğrusuyakından örülen hack topluluğu - hats for melbourne cup and fascinators. Burada size uykusuz geceler vermeye yönelik yeni web uygulama izinsiz giriş sistemleri yayınlayıp paylaşıyorlar.Bu web sitelerine ve forumlara üyelik, seçkinlere özeltir.

Her gün, saygın bir web sitesinin sayfalarının bulunduğu yeni bir saldırı saldırısı hakkında okudunuzmalware bulaşmış. Bu saldırılar web sitesini bir lansman sitesi haline getiriyor. Saldırıya uğramış web sitesini ziyaret eden herkes yüksek risk altındaPC'lerini sızdırıyor.

Siber suç neden gelişti? Eh, cevap basittir; web'in benimsenmesie-ticareti gerçekleştirmek için kullanılan teknolojilere dayalı teknolojiler, bilgisayar korsanları için mükemmel bir üreme alanı oluşturdu. Bu uygulamalar,iş dünyasının müşterileri ve tedarikçileri ile sorunsuz bir şekilde bağlantı kurması için önceden tanımlanmamış bir dizi güvenlik tehdidi ortaya çıkmıştır.

Web sitenizin bilgisayar korsanları tarafından neden hedef alındığına ilişkin nedenler çok olabilir. IgorGamanenko, Müşteri Başarı Yöneticisi Semalt Dijital Hizmetler, birkaçına bakıp kendinizi korumanın bir yolunu bulmaya teklif ediyor.

Hassas veri toplama hizmetleri

Çevrimiçi olarak faaliyet gösteren herhangi bir işletme,alışveriş sepeti, giriş sayfaları, gönderim formları, dinamik içerik artı diğer ısmarlama web uygulamaları. Bu web uygulamaları tasarlandıziyaretçilerin veritabanında saklanan gizli verileri oluşturmasına, göndermesine ve geri almasına yardımcı olmak için..

İşletmeniz 7/24 çalıştığı için dünyanın herhangi bir yerindeki herkes sörf yapabiliriçinden. Ne yazık ki, herhangi bir güvensiz web uygulaması, bilgisayar korsanlarına kapı açmaktadır. Veritabanınıza erişirlerse,o zaman sen başın büyük belada. Müşterilerinizin kişisel ve kredi kartı bilgileri satılabilir veya dünyanın geri kalanına açıklanabilir. YüzlerceŞirketlerin bu hassas bilgilerin maruz kalması veya çalınması konusunda hukuki mücadelelerini kaybettik. Diğerleri kapalı dükkânı var. Hepsi kaybettipaydaşların ve müşterilerin güvenin.

Kimlik avı düzenlemeyi uygulama hırsızlığı

Veritabanınız çevrimdışı olduğundan ve güvende olduğundan, korsanlığa karşı güvende olduğunuzu varsayın.Web sitenize, kullanıcıları web sayfalarınızdan yönlendirilen "zararsız" bağlantıları ziyarete kandırmak için kesilebilir. Onlar böyle yapıyorlar: onlarWeb uygulamalarına kod enjekte edin, böylece kullanıcı, kimlik avı sitelerine yönlendirilir ve ardından kimlik avı sitelerine yönlendirilir.hesap detayları. Herhangi bir web sitesi, sizi sadece bir mağdur olsanız bile, kimlik avı amaçlı bulduğu bir dava için sorumludur. Pahalı biri.

Bant genişliği kötüye kullanım hacklemesi

Bant genişliği pahalı bir mal olabilir. Bir hacker'ın kullanması için seveceği bir şeykorsan içerik paylaşmak gibi yasadışı işler yapmak. Federal makamlar çaldığında, sende bazılarına sahip olacaksınyapmak açıklanıyor.

Belli olduğu gibi, web siteniz herhangi bir nedenden dolayı saldırıya uğrayabilir. İnan ya da inanmabazı korsanlar web sitenize sadece SEO amaçlı sızar mı? Queer, değil mi?

Acunetix sizi korur

Acunetix'i kullanarak bilgisayar korsanlarından koruyun. Karmaşık SQL enjeksiyonları ve çaprazlamaBM web sitesinde yayınlanan betik saldırıları, Birleşik Devletler Vatan Güvenliği Departmanı, Yahoo ve Birleşik KrallıkAcunetix'i kullanarak sivil hizmet önlenebilirdi. Bugün deneyin. Güvende olacaksın

November 23, 2017